KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13544006
nr 1354 4006
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Komposition med äpple. Signerad, numrerad 88/150, Haskel 152, oramat löst blad, bladets mått: ca 50x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:51:58
100 kr
250 kr
300 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander